ژانر‌ها: اجتماعي

دانلود فیلم كنيز 1353

دانلود فیلم كنيز 1353

اميد (سعيد راد) قرارداد شيرين (ملوسك) را با صاحب كاباره اي فسخ مي كند و، پس از مراسم ازدواج، او را به ويلايش در شمال مي برد. فروغ (شورانگيز طباطبائي)، همسر سابق اميد، هشت ماه پيش خانه و زندگي اش را ترك كرده است. سايه ي فروغ همچنان بر خانه سنگيني مي كند، و بانو (توران مهرزاد)، نديمه ي فروغ، و آشپزها امور خانه را آن طور پيش مي برند كه فروغ بر اوضاع خانه و زندگي مسلط باشد؛ زيرا فروغ ديگر به خانه باز نخواهد گشت، چون به دست او، به دليل خيره سري هايش، كشته شده است. در ويلا غلام ديوانه (ذكريا هاشمي) و امير (جلال پيشوائيان) زندگي مي كنند كه هر دو به فروغ علاقه داشته اند. امير اصرار دارد كه شاهد قتل فروغ به دست اميد بوده است. پس از مدتي ماهي گيرها جسد فروغ را از دريا مي گيرند، و امير و اميد با يكديگر درگير مي شوند. امير اعتراف مي كند كه فروغ پس از اينكه به دست اميد زخمي شده توسط او كشته شده است. سرانجام امير، قبل از آنكه اميد را به قتل برساند، به دست غلام كشته مي شود، و غلام به ضرب گلوله ي پليس از پا درمي آيد.

دانلود فیلم شغال 1384

دانلود فیلم شغال 1384

یوسف، ابی و حمید به همراه كتی برای مردی به نام ناصرخان از یك جواهرفروشی سرقت می كنند. ماهرخ، همسر یوسف، دختری فراری بوده و در خانه پروین زندگی می كند. یوسف همچنان روابط عاشقانه ای با كتی دارد. ناصرخان از گروه می خواهد برای قاچاق هرویین به زاهدان بروند. یوسف در بازگشت به جای هرویین نمك در ماشین ابی می گذارد و با صحنه سازی به ناصرخان می گوید كه ابی و حمید مواد را از او ربوده اند. یوسف كیف حاوی مواد مخدر را به كتی می سپارد. ناصرخان متوجه نقشه یوسف می شود و به سراغ ماهرخ می رود و وقتی او محل اختفای یوسف را لو نمی دهد توسط ناصرخان و افرادش به گروگان گرفته می شود. یوسف راهی ویلای ناصرخان می شود و پس از درگیری با او و عواملش، ماهرخ را نجات می دهد. ابی نیز در درگیری با دارودسته ناصرخان كشته می شود. یوسف به سراغ كتی می رود تا كیف را از او پس بگیرد اما متوجه می شود كه حمید با كتی است. در درگیری حمید با یوسف، كتی به اشتباه حمید را می كشد. یوسف كه ناصرخان و عواملش را لو داده به زندان می افتد و از زندان نامه ای سرشار از امید به آینده برای ماهرخ كه فرزندشان را به دنیا آورده می نویسد.

دانلود فیلم روز 3 1385

دانلود فیلم روز 3 1385

این فیلم، روایت آخرین روزهای مقاومت در بخش غربی خرمشهر در سال 1359 است. سمیره و رضا، خواهر و برادری كه همراه سایر مردم در حال مقاومت هستند. در شرایطی سمیره، در حلقه دشمن می ماند و رضا و همرزمانش تلاش می كنند تا او را از چنگال دشمن رها كنند.